Betonové dlažby

Image
BEST, a.s., je největším českým výrobcem betonových stavebních prvků pro venkovní a zahradní architekturu. Byl založen ihned po pádu komunistického režimu v roce 1990 na zelené louce, dnes obsazuje dominantní část tuzemského trhu ve svém sektoru. Exportuje do Německa, Rakouska, Polska a na Slovensko. Spolu s dceřinou společností BEST-BETA, a.s., jejíž akvizici ukončil v roce 2009, vlastní sedm výrobních areálů ve všech regionech Čech a Moravy, ve kterých vyrábí ve 22 továrnách. Od jara 2010 v Praze-Nehvizdech vlastní a provozuje největší obchodní a architektonické centrum s betonovými výrobky v ČR. Připravuje výstavbu nového výrobního areálu na Moravě. Staví nový výrobní areál v Rumunsku. Vlastní 3 štěrkopískové lomy. 
oficiální stránky BEST


 

Image
KB - BLOK systém, s.r.o. je ryze česká soukromá společnost podnikající v oblasti výroby stavebních materiálů. Již od svého založení, tedy po téměř dvacet let, sleduje společnost jasný cíl – nabízet to nejlepší na trhu. Tato filozofie se promítá v několika rovinách naší činnosti: KB - BLOK systém, s.r.o. jako první v České republice začal pro výrobu betonových bloků používat zařízení firmy Columbia Machine z USA, které je na špičce technologického vývoje a umožňuje produkci široké škály výrobků v nejvyšší kvalitě. Stejné kvalitativní požadavky klademe také na všechny ostatní dodavatele strojů a surovin. 
oficiální stránky KB-blok


 

Image
Firma TEMRAJ s.r.o. vznikla jako nástupce původního výrobce firmy TEMR-HOŘÁK s.r.o. v r. 2010. V současné době firma pokrývá svou produkcí významnou část trhu ČR v oblasti betonových dlaždic pro komunální architekturu. Naše výrobky lze nalézt na mnoha veřejných místech měst a obcí, u soukromých, komerčních i státních objektů. Sortiment velkoplošné dlažby je neustále rozšiřován o nové kombinace přírodních surovin a vzorů tak, abychom byli schopni nabídnout projektantům, architektům a potažmo i koncovým zákazníkům stále atraktivní materiál pro zkrášlení jejich okolí. 
oficiální stránky Temr-Hořák