Střešní krytiny

Image
Závod s dlouholetou tradicí výroby zdících materiálů a krytiny byl zprivatizován v roce 1992. v roce 1996 prošel velmi rozsáhlou rekonstrukcí všech provozů v nákladu 750 mil.Kč. Druhá etapa investic, která obsahovala modernizaci linky na výrobu doplňků, stála 120 mil.Kč a byla dokončena v roce 2000. Třetí etapa započala v průběhu roku 2007 projektovou přípravou na výstavbu nové linky v Hranicích. Její výstavby započala počátkem roku 2008 a ukončena byla ještě do konce roku s celkovými investicemi cca 24 mil. Euro. Počátkem roku 2009 se rozběhla výroba na nové lince a byl u veden na trh nový typ tašky Samba 11 posuvná taška. V současné době závod zaměstnává 183 osob. V závodě Hranice je vyráběno pět modelů velkoformátových ražených tašek včetně kompletního systému keramických doplňků. Veškerý sortiment je vyráběn jak v režném provedení, tak tak ve třech barevných odstínech engob a dvou odstínech glazur. Nová technologie umožňuje vyrábět v kvalitě srovnatelné s velkými evropskými výrobci a splňuje normy platné v EU. 
oficiální stránky TONDACH


Image
Největší český výrobce betonové střešní krytiny a vápenopískových cihel. Ryze česká firma se sídlem v Hodoníně, v kraji provoněném sluncem a dobrým vínem. Firma vznikla v listopadu 1996 a tím navázala na dlouholetou tradici výroby vápenopískových cihel a betonové střešní krytiny na jižní Moravě. Ta se započala již v roce 1912, kdy byl postaven závod v Bzenci – Přívozu na výrobu vápenopískových cihel. Tento závod vyrostl v blízkosti rozsáhlé lokality vátých křemičitých písků též nazývané Moravská Sahara, která dodnes slouží jako optimální surovinový zdroj pro naši výrobu. Tato lokalita je známá svými velmi kvalitními písky se stejnou zrnitostí a tím je dosaženo velmi vysoké kvality našich výrobků. V roce 1982 byla zahájena výstavba výrobního závodu v Bzenci – Přívozu na výrobu betonové střešní krytiny. S výrobou betonové střešní krytiny se započalo v listopadu 1983, kdy byl zahájen zkušební provoz. V letech 1988 – 1989 byl v Kyjově postaven druhý závod na výrobu betonové krytiny.. Po získání těchto závodů firma KM Beta výrobu dále zmodernizovala a posunula ji až do dnešní podoby. 
oficiální stránky KM-BETA


 

Image
Cíle firmy Bramac
Cílem firmy Bramac je orientovat se na vysokou kvalitu výrobků a služeb, která odpovídá požadavkům zákazníků. 
Zákazník na prvním místě
Spokojenost zákazníka díky kvalitě a servisu je filozofií firmy od samého začátku. Pro dosažení tohoto cíle neustále vyvíjíme, vyrábíme a prodáváme výrobky v takové kvalitě, která splňuje požadavky našich zákazníků. Zároveň jsme připraveni nespokojit se nikdy se současným stavem, proto hledáme vždy ta nejlepší řešení pracovních a výrobních postupů. 
Dodržování kvality
Kvalita naší každodenní práce je neustále kontrolována, zjištěné chyby musí být okamžitě odstraněny a novým se snažíme předcházet. 
ISO 9002
Jako první z velkých českých výrobců skládaných střešních krytin získala firma Bramac v prosinci roku 1997 certifikát podle mezinárodního standardu kvality ISO 9002. 
Stále vysoký standard
Vysokou úroveň kvality ve všech oblastech potvrdil i mezinárodní audit kvality udělením celosvětově platného certifikátu kvality. 
Střecha na celý život - BRAMAC
Chceme splnit všechna oprávněná očekávání našich zákazníků, a to v každé fázi spolupráce. Naši filozofii znázorňuje i náš slogan: Střecha na celý život BRAMAC. 
oficiální stránky BRAMAC


 

Image
Společnost Rockwool je předním světovým výrobcem minerální vlny – materiálu, který zlepšuje kvalitu života miliónů lidí a pomáhá zmírňovat ekologické problémy, jako např. skleníkový efekt, smog a kyselé deště. Izolace Rockwool chrání budovu před prochladnutím a vytváří tak příjemné vnitřní prostředí. Při vysokých venkovních teplotách minerální vlna naopak pomáhá udržovat příjemně chladnou vnitřní teplotu. 
Společnost Rockwool byla založena v roce 1909. V současnosti společnost zaměstnává přes 7 800 vysoce kvalifikovaných pracovníků. Společnost Rockwool provozuje 21 továren na třech kontinentech a disponuje celosvětovou sítí obchodních kanceláří, distributorů a obchodních partnerů. Díky tomu jsou její výrobky z minerální vlny dostupné ve všech částech světa. Ústředí společnosti a oddělení výzkumu a vývoje a ochrany životního prostředí se nacházejí v dánském městečku Hedehusene poblíž Kodaně. 
Izolace Rockwool je jeden z mála výrobků, které mohou ušetřit až stonásobně více energie použité k jejich výrobě. Tato izolace tak chrání omezené zdroje energie a minimalizací spotřeby paliv snižuje znečištění ovzduší a emise CO2. 
Jednou z nejdůležitějších vlastností minerální vlny Rockwool je její schopnost odolávat teplotám přesahujícím 1 000 °C. Je-li správně použita, minerální vlna Rockwool funguje jako protipožární bariéra a může tak prodloužit dobu, během které lze evakuovat osoby z hořící budovy. 
oficiální stránky ROCKWOOL


 

Image
Dovolujeme si Vám představit společnost Saint-Gobain Isover CZ s.r.o. (dříve Saint-Gobain Orsil), výrobce tepelných, akustických a protipožárních izolací, která sídlí v Častolovicích, ve východních Čechách. Společnost Saint-Gobain Isover CZ s.r.o. je nejvýznamnějším výrobcem izolačních materiálů, jednička na českém trhu. Od 1. ledna 1996 je součástí francouzského koncernu SAINT-GOBAIN, divize ISOVER s vynikající vývojovou základnou. Společnost Saint-Gobain Isover CZ s.r.o. převzala od 1. 1. 2010 od společnosti Rigips, s.r.o. výrobky z expandovaného polystyrenu a stala se tak firmou nabízející na českém trhu nejširší sortiment tepelných, zvukových a protipožárních izolací v té nejlepší kvalitě. Těší nás, že jsme schopni produkovat materiály prvotřídní kvality, které jsou navíc vyrobeny z ekologicky nezávadných přírodních surovin.Vedle tradičních výrobků, umožňujících provádění izolace podlah, příček, stěn, fasád, stropů, podhledů, plochých a šikmých střech a potrubních rozvodů, je sortiment rozšířen o další materiály - extrudovaný polystyren a minerální stropní podhledy a nově také o kvalitní izolační produkty z expandovaného polystyrenu EPS (dříve značka Rigips). 
Snahou společnosti Saint-Gobain Isover CZ s.r.o. je poskytovat zákazníkům možnost objektivního řešení týkajícího se výběru a aplikace jednotlivých typů izolací. Samozřejmostí je odborné poradenství při volbě nejvhodnějšího typu izolačního materiálu pro dosažení optimálního řešení přesně dle potřeb a požadavků zákazníků, a to jak po stránce technické, tak také po stránce ekonomické. Prodej výrobků pod ochrannou známkou ISOVER je v České republice zajištěn prostřednictvím sítě smluvních prodejců. Kromě toho má společnost v každém z regionů Čech a Moravy své obchodní zástupce. 
oficiální stránky ISOVER